فروش کانتر گرم استیل صنعتی

  • نام آگهی دهندهتجهیزات آشپزخانه صنعتی استیل من
  • استانتهران
  • تلفن09120778916
  • قیمت
    توافقی
12-7
12-212-1

توضیحات بیشتر

سفارش
برای سفارش این محصول کافی است با شماره ۰۹۱۲۰۷۷۸۹۱۶ تماس بگیرید.

جنس کانتر گرم
برای انتقال بیشتر گرما و جلوگیری از هدر رفت انرژی بدنه این محصول به صورت دو جداره و با عایق های پشم شیشه ساخته می شود.بدنه داخلی و خارجی از ورق های استیل بوده و بدنه داخلی بسته به سلیقه شما مشتری عزیز می تواند با ورق های گالوانیزه نیز طراحی شود.

رویه
قسمت رویه دارای شیشه است و نیز در قیمت جلوی کانترگرم ریل قرار داده می شود.

محفظه ای که برای تعبیه لگن های بنماری در نظر گرفته شده است دارای شیر تخلیه است. در این محفظه آب قرار می گیرد و با بخار شدن آب مواد غذایی گرم نگهداشته می شود. انتقال گرما از این طریق باعث می شود حرارت به صورت یکنواخت پخش شود و از سوختن مواد غذایی جلوگیری می کند.

طبقه پایین کانتر
این طبقه بسته به نیاز شما مشتری عزیز می تواند به صورت کابینتی طراحی شده یا به صورت گرمخانه خشک طراحی شود.

ابعاد استاندارد
برای مشخص کردن ابعاد این محصول از تعداد لگن های بنماری قابل نصب روی کانترگرم استفاده می شود. اندازه استاندارد این محصول به صورت ۲ لگن تا ۵ لگن بنماری است.
کانتر گرم استیل صنعتی
از تجهیزات حرارتی درآشپزخانه های صنعتی است که وجود آن گاها بسیار ضروری است. این محصول برای گرم نگهداشتن مواد غذایی مورد استفاده می شود که این مواد غذایی در ظروف بنماری با ابعاد مختلف قرار می گیرند و در واقع با یک دستگاه امکان گرم نگهداشتن چندین نوع مواد غذایی فراهم می شود.

سوخت
سوخت این محصول به دو صورت است. برق و گاز اما شما مشتری گرامی در صورتی که این محصول را از تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی استیل من خریداری نمایید می توانید کانتر گرم هم گازی و هم برقی یکجا داشته باشید. نو آوری صورت گرفته در طراحی این محصول منجر شده است تا شما با پرداخت هزینه یک محصول دو محصول را یکجا داشته باشد. شایان ذکر است که هم گاز شهری و هم کپسول قابل استفاده در این دستگاه است.

کانتر گرم ۳ لگن استیل من,گرمکن غذا ۴ لگن رستوران,خرید کانتر گرم ۳ لگن,خرید بن ماری گازی,خرید تاپینگ گرم چهار لگن فست فود,فروش تاپینگ گرم ۴ لگن سلف سرویس,فروش گرم نگه داشتن غذا در رستوران,فروش وارمر گرم سه لگن,تولید تاپینگ گرم چهار لگن,تولید تاپینگ گرم چهار لگن استیل,قیمت تاپینگ ۴ لگن گازی,قیمت کانتر گرم ۴ لگن استیل من,قیمت مرکز گرمکن غذا ۴ لگن,

تماس با آگهی دهنده (تجهیزات آشپزخانه صنعتی استیل من)

آگهی های مرتبط

تبلیغات ویژه

  • Ad 1
  • Ad 2
  • Ad 3
  • Ad 4