طراحی سایت وردپرسی به صورت استاندارد و سئوی تخصصی

  • نام آگهی دهندهتیم هووب
  • استانتهران
  • تلفن09354576218
  • قیمت
    2,000,000 تومان
agahi-howeb600

توضیحات بیشتر

طراحی سایت و سئو (بهینه سازی سایت‌ها برای موتورهای جستجو مانند گوگل) یک امر تخصصی است. بعضاً سئو برای برخی افراد به معنی تولید محتوا برای سایت است اما این امر فقط بخشی از دنیای بهینه سازی سایت است. بنابراین صرفاً تولید محتوا و بکلینک سازی نمی‌تواند سایت را در SERP به نتیجه برساند.

مراحل طراحی وب سایت و اجرای سئو باید طبق اصول خاصی که الگوریتم‌های گوگل و آپدیت‌های آن ایجاب می‌کند انجام شود. به عنوان مثال برای سایت‌هایی که سن آنها کمتر از ۶ ماه است، بهتر است لینک سازی خارجی انجام نگردد. متاسفانه اصول سئو توسط بسیاری از کارشناسان سئو به درستی انجام نمی‌شود.

اصول سئو باید از شروع طراحی سایت انجام شود چون برخی موارد در حین طراحی وب سایت باید رعایت شود. اما به صورت کلی این دو مورد، دو پروسه‌ی جدا از هم هستند.

ما در تیم هووب با رعایت اصول سئو از شروع طراحی وب سایت برای شما به صورت تخصصی و آکادمیک سعی در کسب بهترین نتیجه در serp برای سایت شما هستیم. بنابراین اگر فقط پروسه‌ی طراحی سایت را با ما انجام دهید و بخش سئو را با شرکت دیگر و یا خودتان پیش ببرید، به دلیل رعایت برخی موارد سئو در حین طراحی سایت، بهتر به نتیجه خواهید رسید.

اما اگر سایت خود را قبلا طراحی کرده‌اید و قصد دارید فقط پروسه‌ی سئو را با ما انجام دهید نیز نگران نباشید. ما اصول سئو را روی سایت شما پیاده سازی خواهیم کرد. در ابتدای امر یک آنالیز روی سایت شما انجام خواهد شد و بر طبق نتیجه‌ی به دست آمده، استراتژی مخصوص سایت شما تعیین می‌شود.

همچنین در طول اجرای سئو سایت، پیشنهادات مناسب در حوزه دیجیتال مارکتینگ نیز به شما ارائه خواهد شد که به جهت بهبود سئوی سایت مؤثر است.

به جهت مشاوره در خصوص طراحی سایت و سئو به صورت علمی و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه کار ما می‌توانید با شماره زیر از طریق تماس تلفنی و یا پیام در واتس‌اپ با تیم هووب در ارتباط باشید:
۰۹۳۵۴۵۷۶۲۱۸
همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه های زیر در سایت ما مراجعه نمایید:
https://howeb.ir/seo
https://howeb.ir/web-design

گروه ما سئو را در سه بخش کلی پیش خواهد برد: سئوی تکنیکال، سئوی داخلی و سئوی خارجی که در ادامه برای آشنایی شما به توضیح مختصری می‌پردازیم:

سئوی تکنیکال (technical seo) به جهت رفع خطاهای کدهای سایت، افزایش سرعت سایت و… انجام می‌شود.

سئوی داخلی (on-page seo) به منظور تصحیح کردن متون صفحه اصلی و لندینگ پیج‌ها و کلیه صفحات داخلی مانند مقالات انجام خواهد شد. تولید محتوا نیز بخشی از سئوی داخلی محسوب می‌شود. همچنین لینک سازی داخلی به صورت اصولی و رفع لینک‌های خراب (broken link)، تعیین صحیح تایتل و هدینگ های کلیه صفحات سایت و… نیز در این دسته بندی قرار دارند.

سئوی خارجی (off-page seo) به فرایندهای مربوط به خارج سایت گفته می‌شود. لینک سازی خارجی از سایت‌های دیگر به وبسایت ما در این دسته بندی قرار دارد. به عنوان مثال درج رپورتاژ یکی از راه‌های گرفتن بکلینک است. البته فرایند درج رپورتاژ دارای اصولی است که بهترین نتیجه کسب شود.

تماس با آگهی دهنده (تیم هووب)

آگهی های مرتبط

تبلیغات ویژه

  • Ad 1
  • Ad 2
  • Ad 3
  • Ad 4