تاپینگ پیتزا

  • نام آگهی دهندهمهدی
  • استانتهران
  • تلفن09232890588
  • قیمت
    100,000,000 تومان
720x1280.GALERIDDD_110b5dd58a

توضیحات بیشتر

تاپینگ پیتزا و ساندویچ یکی از محبوب ترین غذاهای فست فودی هستند. که طبخ و آماده سازی آنها نیاز به مواد. اولیه ی متعددی داشته. و به همین دلیل وجود دستگاهی. که برای آشپز این امکان را ایجاد کند. تا بتوانید با مواد اولیه ی تازه و با کیفیت. در سریع ترین زمان پاسخ گوی تعداد مشتریان زیادی باشد. الزامی است. تاپینگ پیتزا هشت. لگنه یخچال دار دارای ۸ عدد لگن بنماری ۳/۱ به ابعاد ۳۲.۵*۱۷ سانتی متر می باشد. لگن های بنماری عمقی برابر با ۱۰ ، ۱۵ و ۲۰ سانتی متر داشته. و آشپز می تواند. انواع مواد اولیه و دورچین غذاها را با حفظ طعم و کیفیت. در داخل لگن های این دستگاه نگهداری کند. این دستگاه ابعادی به طول ۱۵۰ و عرض ۷۵ سانتی متر داشته.

ارتفاع این دستگاه از روی میز تا زمین ۸۵ سانتی متر است. و شما می توانید در داخل این دستگاه انواع سس. سالاد. خیارشور، پنیر پیتزا، گوجه. خیار، پیاز، جعفری، گوشت، مرغ. ذرت و… را قرار دهید. تاپینگ پیتزا یخچال دار دارای ۲ عدد رف یا سینی به صورت دو طبقه بوده. و شما به عنوان آشپز می توانید. انواع ادویه، سس، آرد، مواد مورد نیاز برای دورچین، ظروف، قاشق و چنگال و.. را در نزدیکترین بخش. به خود قرار داده تا بتوانید. به راحتی غذاهای مختلف. را برای مشتریان خود آماده کنید.

مشخصات محصول

این دستگاه دارای یک وان اصلی بوده. که از جنس ورق ضخیم استیل مات خش دار ساخته شده. و برای بدنه ی دستگاه نیز استیل ۴۳۰ خش دار مات بکار رفته. و این امر مقاومت و دوام این تاپینگ را افزایش داده است. این تاپینگ ۸ لگن قابلیت تنظیم دما را داشته و شما می توانید. با توجه به موادی که داخل بنماری ها قرار داده. اید دمای دستگاه را تنظیم کنید. از دیگر ویژگی های این تاپینگ ۸ لگنه می توان به قابلیت اتصال آن به برق شهری ۲۲۰ ولت اشاره کرد، .به درخواست مشتری می توان برای این تاپینگ. ۴ عدد چرخ ریلی قفل دار نیز تعبیه کرد تا بتوان دستگاه را به راحتی جا به جا کرده. و در محل مشخصی به صورت ثابت قرار داد،

این امر به نظافت زیر تاپینگ و تمیز بودن. محیط آشپزخانه ی شما کمک خواهد. کرد. یکی از ویژگی های این تاپینگ. که آن را کاربردی کرده وجود یک یخچال در زیر تاپینگ بوده. که به شما کمک می کند تا بتوانید. خوراکی های مختلف را به جهت جلوگیری از خراب شدن. در داخل یخچال دستگاه قرار دهید. به همین دلیل خرید این محصول مقرون به صرفه بوده. و شما می توانید. علاوه بر استفاده از تاپینگ، مواد اولیه را داخل یخچال قرار دهید. یخچال این تاپینگ دارای ۲ عدد درب. لولایی با دستگیره های مشکی بوده. که به درب آلمانی یا زانوسی معروف است. علاوه بر این نمای لیزری دستگاه. که بر روی بدنه تعبیه شده. باعث می شود. هوا از بین حفره های لیزری عبور کرده و از داغ شدن موتور جلوگیری خواهد شد.

تماس با آگهی دهنده (مهدی)

کلمات کلیدی آگهی: بدون برچسب

آگهی های مرتبط

تبلیغات ویژه

  • Ad 1
  • Ad 2
  • Ad 3
  • Ad 4