وبلاگ

bankmoshtari1 | 1397/05/17 | ۰ نظر

مطمئن ترین چسب برای اجرای نمای خشک ساختمان

شرکت تعاونی رنگ الوان در سال ۱۳۸۹ موفق به تولید و ثبت اختراع محصول چسب مگااستون در ایران و خاورمیانه شد،محصولی با مشخصات فنی و نحوه عملکرد بالا جهت اتصال انواع سنگهای ساختمانی و سنگ های سایز بزرگ بروی زیر ساخت های مختلف

با چسب مگا استون هیچ چیز نشد نداره! چسب مگا استون، محصولی دانش‌بنیان برپایه اپوکسی و مواد معدنی که اتصال مادام العمر را برای انواع سنگ‌های ساختمانی اعم از گرانیت، پرسلان ، تراورتن و انواع اسلب‌های سنگ و سرامیک، بر روی زیر ساخت‌های فلزی، سیمانی و حتی بتنی با میلگرد فراهم کرده است.

چسب مگا استون با ایجاد یک ساختار مولکولی ویژه، محصولی منحصر به فرد را با قابلیت‌های فنی بالا به صنعت ساختمان معرفی نموده است. چسب مگا استون به دلیل وزن مخصوص پایین و مقدار مصرف کم آن نسبت به ملات سیمانی باعث سبک شدن وزن سازه می‌شود

این چسب در مقابل مواد شیمیایی کاملا مقاوم است. چسب سنگ مگا استون بر روی هر زیر ساخت مستحکم از قبیل فریم های فلزی ، بتن و پلاستر ماسه و سیمان قابل اجرا می‌باشد

مزایای چسب سنگ مگا استون :

– عدم نیاز به نازک کردن و شیارزدن در سنگ نما و جلوگیری از پرت سنگ در اجرا و همچنین کمک به استحکام و ضخامت سنگ مصرفی نما.
– باتوجه به خاصیت الاستیسیته و خمیری شکل بودن محصول مگا استون می توان ناشاقولی سطح زیرساخت را از ۳ الی ۵ سانتی متر برطرف نمود.
– باتوجه به اینکه نحوه اتصال سنگ به زیرساخت ازطریق ایجاد پیوند مولکولی بین سنگ و زیرساخت می باشد، عملاً سنگ نما حتی دراثر ضربه شدید از روی بدنه ساختمان جدا نخواهد شد.
– سرعت اجرائی بسیار بالا؛ به نحوی که هر تیم اجرایی دونفره در این سیستم قابلیت اتصال واجرای حداقل ۳۰ الی ۴۵ مترمربع اجرای عملیات سنگ کاری را دارا می باشند.
– اتصال مادام العمر سنگ و مقاومت سنگ در برابر ارتعاشات و زلزله،عدم افتادن سنگ از روی نما حتی در لرزش‌های سازه ای، مقاومت بالا در برابرانقباضات و انبساط طولی و عرضی در اثر حرارت و غیره.
– کاهش چشم گیر و قابل توجه هزینه اجرائی دستمزد دراین سیستم به خصوص در متراژ های بالا بسیار قابل اهمیت می باشد. به نحوی که هزینه دستمزد دراین سیستم اجرائی کمتر از یک سوم هزینه دستمزد های مذکور می باشد
– عدم نیاز به آهن کشی و یا فرم فلزی مازاد بر روی سازه و اسکلت ساختمان و عدم نیاز به مصرف دوغاب و ملات خود دلیل محکمی بر اصل سبک سازی نما می باشد.
– امکان اتصال انواع سنگ های ساختمانی از قبیل (گرانیت ، تراورتن و یا سرامیک های پورسلان سنگ های مصنوعی …….) و حتی سنگ های سایز بزرگ (اسلب) بصورت زیر سقفی را دارا می‌باشد.
– تحمل شوک حرارتی تا ۱۲۵ درجه سانتیگراد
– دارنده تاییدیه بازرسی بین المللی SGS و دارنده تاییدیه نانو مقیاس از مکز نانومتریک ستاد نانو تکنولوژی است. همچنین خواص محصول مگا استون مطابق با استاندارد ASTM C881 تحت کنترل میباشد

صفحه اینستاگرام : @megastone.co
وب سایت : www.megastone.ir

شماره تماس: ۸۸۴۷۱۸۳۰ و ۸۸۴۱۳۹۸۶
تلفن همراه: ۰۹۱۹۱۳۷۷۷۳۶

پیام بگذارید