وبلاگ

pintap | 1399/04/21 | ۰ نظر

نگهداری و تعمیرات تاسیسات مکانیکی والکتریکی ساختمان

پین تپ وب سایت و اپلیکیشن ارائه خدمات بهینه سازی انرژی در ساختمان و نگهداری و تعمیرات (نت) تاسیسات مکانیکی و الکتریکی می باشد.

نگهداری و تعمیرات و تنظیم دوره‌ای و فصلی موتورخانه و تاسیسات انرژی ساختمان‌ عملکرد آنها را بطور قابل ملاحظه ای بهبود داده و علاوه بر افزایش طول عمر تجهیزات، صرفه‌جویی مشهود در مصرف انرژی (گاز و برق) و آب را نیز به همراه دارد. درآمد حاصل از تعمیرات پیشگیرانه، تنظیمات و سرویسهای دوره ای و صرفه جویی انرژی و آب به مراتب بیشتر از هزینه‌های سالانه پرداختی جهت بازدیدهای دوره ای می باشد.

خدمات برای ساختمان ۱۰ واحدی و کمتر شامل دیگ آب گرم ،پمپ های انتقال آب ،مخزن آب گرم ،تابلوهای برق کولرهای آبی : بازدید ماهانه، تظیم منظم مشعل، سرویس رایگان سالانه کولر های آبی، روشن کردن دیگ آبگرم در فصل زمستان، اسید شویی منبع کویل دار در صورت نیاز، کشیک روزهای تعطیل، پاسخگویی ۲۴ ساعته، شناسنامه دار کردن کلیه قطعات، مستند کردن همه فرایند های تعمیرات و نگهداری با استاندارد های علمی، ارائه گزارشات عملکردی از روند قبوض و راهکارهای صرفه جویی انرژی…

ما در پین ‌تپ بهترینها را با مناسبترین قیمت و متناسب با درخواست شما پیشنهاد می‌دهیم، نیازی نیست در میان پیشنهاد قیمتهای متفاوت سردرگم شوید. کافیست درخواست خود را ثبت کنید و بقیه را به ما بسپارید. جهت اطمینان قلبی شما، پین‌تپ همیشه در کنار شماست.

شماره تماس : ۰۲۱۶۶۱۵۹۷۵۴

ایمیل : info@pintap.ir

وب سایت : www.pintap.ir

پیام بگذارید