وبلاگ

faridinia_rahim | 1398/08/02 | ۰ نظر

درب و پنجره دوجداره upvc یو پی وی سی و آلومینیومی ترمال بریک شرایط ویژه فروش وتسویه

(فروش ویژه)
(شرایط ویژه فروش)پیش پرداخت ۳۰٪ از کل فاکتور و ۷۰٪ مانده ، شرکت برای هماهنگ بودن با، ،موقعیت و شرایط مشتریان گرامی ،با پیشنهاد زمان پرداخت چکها از طرف شما‌ عزیزان ،هماهنگ خواهد بود.(بصورت ماهانه)
جشنواره شرکت تولیدی الوان درب سهند.
در صورت نیاز با قابلیت تهاتر.اجرای پروژه درسراسر کشور،سوریه و عراق.
bon-afraz.ir
تولید و تهیه،مونتاژ و طراحی پنجره های یو پی وی سی،upvc بوتیاصنعت،هافمن ،ویستابست…و آلومینیوم اختصاصی وترمال بریک،نانترمال ونماهای شیشه ای لامل وفریم لس،کرتین وال,اسپایدر با استفاده از انواع پروفیلهای تولیدی شرکتهای معتبر خارجی و ایرانی با توجه به نیاز مهندسین طراح.
ساخت و مونتاژ انواع پنجره های قوسی شکل با استفاده از دستگاه و قالبهای مدرن و با کیفیت بالا. http://tabrizforum.ir/item-2422
اتصال لقمه های بسیار مقاوم و ضخیم آلومینیومی توسط چسب مخصوص آلومینیوم و تزریق فوم در داخل زوایا و مونتاژ با دستگاه بسیار مدرن پانچ.
پروفیلهای آلومینیومی آکپا محصول شرکت آکپا تبریز با برچسبakpa و پروفیلهای آلومینیومی لورنزو محصول شرکت کورت اوغلو ترکیه با برچسب Lorenzo line و از نمایندگی مجاز شرکت کورت اوغلو (قابل رویت در سایت شرکت مذکور)میباشد.
تعمیر،رگلاژ،سرویس و تعویض درب و پنجره ها بدون تخریب در اسرع وقت با کادر https://www.panikad.com/u/41931/ هماهنگی : ۰۴۱۳۶۳۷۷۷۱۲ – ۰۹۱۴۹۱۱۶۰۹۰ فریدی نیا
پذیرش نمایندگی از مراکز استانها.
آدرس کارخانه . تبریز شهرک سرمایه گذاری خارجی خیابان آسیا
دفتر مرکزی تبریز . ولیعصر فلکه معلم
دفتر تهران . پل گیشا ابتدای بزرگراه جلال آل احمد
دفتر اصفهان . چهار راه سپه سالار مجتمع شیخ بهایی

پیام بگذارید