وبلاگ

parsasia_co | 1398/03/30 | ۰ نظر

سوله سازی پارس ؛ طراح و مبتکر سوله ارزان

 کارخانه صنعتی پارس سوله طراح و سازنده انواع اسکلتهای فلزی سبک و سنگین، ساخت و مونتاژ انواع سازه های فولادی با اتصالات پیچ و مهره و جوشی، ساخت انواع تیرورق ، باکس ، استراکچر ، پل و …. است.

همچنین، سوله سازی پارس ؛ طراح و مبتکر سوله ارزان با استفاده از بهترین متریال و تجهیزات برای ساخت سوله های ارزان قیمت و با در اختیار گذاشتن دفترچه محاسبات سوله ، کیفیت سازه خود را تضمین می نماید .

سوله ارزان را می توان در هر کاربری و شرایطی اعم از صنعتی ، کارگاهی ،کشاورزی ، نمایشگاهی ، تعمیرگاهی و .. مورد استفاده قرار داد. البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که قیمت سوله ها به دلیل روش ساختی که دارند ارزان است نه کیفیت پایین سازه.

در ساخت سوله ارزان از بهترین متریال و هم چنین تجهیزات استفاده شده است , تجهیزاتی که سرعت ساخت سازه ها را تا حد زیادی افزایش و هزینه های جاری را کاهش می دهند امروزه در بسیاری از شرکت های سوله سازی به جای استفاده از روش های پرهزینه و سنگین قدیمی از روش ها و متدهای به روز و جدیدی استفاده می شود که کیفیت سازه ها را افزایش و قیمت را کاهش می دهند .

شرکت سوله سازی پارس با تعهد خدمت مهندسان و متخصصان ذیصلاح و نیز بادر اختیار داشتن تجهیزات و انواع ماشین آلات در زمینه محاسبات و طراحی انواع سازه های فلزی باکسها، هاپر وباکس فیدر، محاسبه طراحی ساخت و نصب انواع مختلف سوله همچنین محاسبه طراحی ساخت و نصب انواع مختلف ماشین آلات، جرثقیلهای سقفی، کوره های صنعتی، مخازن، سیلینگ کوره سیمان، کوره گندله، طراحی، ساخت و نصب المانهای درون شهری و نیز در زمینه ساخت و نصب هرگونه سازه فولادی آماده خدمت رسانی به شما کارفرمایان محترم است.

پارس سوله اردبییل انواع سوله و سازه های فلزی را با ۳۰الی۵۰ درصد کاهش هزینه تمام شده ، تولید می کند.

برای ساخت سوله از پی تا کلید ، ابتدا کارشناسان پارس سوله اردبیل ، زمین محل اجرا پروژه را از مشتریان و کارفرمایان تحویل می گیرند و بر اساس خواست و سلیقه ی شما شروع به انجام مراحل طراحی می کنند. طراحی نقشه سوله با استفاده از نرم افزار های پیشرفته ی مهندسی (Xsteel, Archicad) انجام می شود که نتیجه ی آن همگام بودن با استاندارد های روز سوله سازی است در دنیا است و پس از محاسبات زمان و هزینه ساخت برآورد می شود.

جهت کسب اطلاع از هزینه های ساخت و مشاوره رایگان کارشناسان پارس سوله اردبیل بصورت ۲۴ ساعت پاسخ گوی شما هستند.

مهدی صمدی ۰۹۱۴۳۲۲۹۴۱۵

www.sulehsaz.blogfa.com
Www.instagram.com/parsasia_co

پیام بگذارید