وبلاگ

reza fathi | 1400/06/10 | ۰ نظر

چطور باید تبلیغ کنیم؟!

 

  • هدف شما از تبلیغات چیست؟
  • چه چیزی می خواهید به مشتریان خود نشان دهید؟
  • انتظار شما از تبلیغاتی که انجام می دهید چه مقدار است؟

خیلی از ما فکر می کنیم که محصولات به خودی خود می بایست به فروش برسند در صورتی که فروش محصول در نتیجه تبلیغات مناسب و برنامه ریزی شده است.

تبلیغات باید هدفمند باشد ؛تبلیغاتی که بدون برنامه ریزی وخود به خود منجر به افزایش فروش شود کاملا به صورت اتفاقی این نتیجه را رقم زده است.

تبلیغات محصول، هویت شرکت شما را تعیین می کند، باعث جذب مشتریان جدید می شود، به مشتریان قدیمی یادآوری می کند که چقدر حرفه ایی هستید .

بانک مشتری با استراتژی های نوین به شما می گوید چطور باید تبلیغ کنید.

 

شناخت مشتری    شناخت کامل خریدار برای رسیدن به نتیجه مطلوب در هر کسب و کاری لازم است. به جرات می توان گفت اولین قدم برای موفقیت در فروش این است که نیازها، خلقیات، روحیات، تعصبات و شخصیت مشتری را شناسایی کنید.

 

حس نیاز مشتری   مهم این است که مشتری بداند این محصول چه نیازی را رفع می‌کند؛ شما باید این نیاز را در او به وجود آورده و با ارائه راهکار به مشتری او را متقاعد کنید که محصول شما می تواند نیاز او را برطرف نماید.

 

خلاقیت در تبلیغ   برای طراحی استراتژی خود باید سعی کنید خلاق باشید. برای این کار باید در معرفی کالاها و خدمات خود متفاوت عمل نمایید. شما می‌توانید خلاقانه‌ترین جملات را در مورد کالاها و خدمات خود به کار ببرید یا از عکس‌ها و تصاویر خاص استفاده نمایید.

 

چه استراتژی ای داشته باشیم

بانک مشتری یکی از جامع ترین و بزرگترین مراکز بازاریابی در ایران است.

ما خدمات ویژه و مؤثری را برای شما ارائه میدهیم.

چندی از خدمات متنوع بانک مشتری هستند.

 

ما اینجاییم تا شما و کسب و کارتان همیشه به روز و پر رونق باشید

 

منتظر شما هستیم.

مشاوره تلفنی حتی خارج از ساعات اداری:
۰۹۱۹۲۱۴۵۲۴۳
ثبت نام آنلاین جهت مشاوره و تماس با شما

 

پیام بگذارید