نشر گسترده

   خودتان بهتر می دانید هر کسب و کاری داشته باشید، مهمترین اصل برای شما تبلیغات و بازاریابی با حداقل هزینه و حداکثر نتیجه خواهد بود. سایتهای پربازدیدی در اینترنت هستند که ویژه درج آگهی رایگان و تبلیغات محصولات و خدمات شما هستند به عنوان مثال سایت نیازمندیها دات نت . درج آگهی در این سایتها دو دستاورد بزرگ می تواند برای شما داشته باشد:
۱- آگهی و تبلیغات شما در معرض دید هزاران مشتری که به دنبال زمینه کاری شما هستند قرار می گیرد.
۲- در صورتیکه آگهی شما در تعداد بالایی از این سایتها ثبت شود، به دلیل رتبه بالایی که از گوگل خواهید گرفت مشتریان زیادی به سمت آگهی شما و اگر سایت داشته باشید سایت شما، هدایت خواهند شد.
و این یعنی بیشترین درآمد با کمترین هزینه برای تبلیغات.
تنها می ماند یک مشکل که همانا وقت گیر بودن و طولانی بودن مراحل ثبت آگهی رایگان در این نوع سایتها می باشد. که این مشکل را هم بانک مشتری به بهترین نحو برای شما حل کرده است. ما طی حداکثر ۲۴ ساعت شما را در ۱۰۰ سایت درج آگهی و تبلیغات اینترنتی ثبت نام کرده و آگهی رایگان و تبلیغات شما را در تک تک آنها اضافه خواهیم کرد و در مدت یکماه این آگهی ها را بروزرسانی خواهیم کرد. در نهایت لیست این سایتها به همراه نام کاربری و رمز عبوری که برایتان ایجاد کرده ایم را به ایمیلتان ارسال خواهیم نمود.

نکته مهمتر این است که عنوان ، متن و برچسب های آگهی شما توسط تیم بانک مشتری کارشناسی و بررسی میشود و برای حصول بهترین بازخورد در بهترین سایت های آگهی درج میشود

بهتر است حرفه ای رفتار کنید لیست سایت ها هر هفته بازبینی و آپدیت میشود چرا که حجم تبلیغاتی که به بانک مشتری ارسال میشود نیازمند یک لیست اکتیو و بروز جهت درج آگهی است
کدام روش تبلیغات در اینترنت را سراغ دارید که با چنین هزینه کمی نتایجی به این گستردگی داشته باشد؟

درج آگهی در ۵۰ سایت آگهی همکار ۸۰۰ هزار تومان
درج آگهی در ۵۰ سایت آگهی همکار به مدت محدود ۴۰۰ هزار تومان

    میتوانید آزادانه ثبت نام خود را حقوقی یا حقیقی انجام دهید
  • در صورت انتخاب ثبت درخواست بصورت حقوقی مورد نیاز است
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    • قیمت: ۴,۰۰۰,۰۰۰ ریال