محصولات روشنایی و الکتریکی توس الکتریک

دسته‌بندی نشده ۱۴۰۱/۰۴/۰۶

توس الکتریک

اهمیت نورپردازی داخل ساختمان

نورپردازی داخلی همواره بخش دست کم گرفته شده دکوراسیون منازل و کسب و کارها بوده است. در کنار زیبایی و کاربرد آن، این امر حتی بر روی خلق و خو، سلامتی و رفتار شما هم تاثیر بسزایی دارد.

از زمانی که روزها کوتاه و کوتاه تر می شوند و پاییز و زمستان از راه می رسند، بسیار مهم است که اهمیت بیشتری به نور پردازی داخل داده شود.

چطور نورپردازی را تغییر دهیم تا شادتر و خلاق تر زندگی کنیم؟ خوشبختانه تحقیقات بسیاری در این زمینه انجام شده است.

نمونه هایی از تاثیرات روحی و جسمی روشنایی بر روی بدن انسان:

احساسات (مثبت و منفی) در نور شدید نمود بیشتری پیدا می کنند.
نور بیش از حد در شب شامل نور تجهیزات الکترونیکی و تصویری، می توانند باعث مشکلات در خوابیدن و اختلال شدید خواب بشود.
دانش آموزان و کارکنان در نور طبیعی شادتر، خلاق تر و سالم تر هستند. همچنین تور طبیعی باعث کاهش هزینه های ساختمان می گردد.

شرکت توس الکتریک باتیس
همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا به سراسر کشور می باشد.
هم اکنون این مجموعه شامل واحدهای مختلف تولیدی جهت تولید محصولات روشنایی و الکتریکی مختلف، تحقیق و توسعه، آزمایشگاه و … و نیز دفاتر بازرگانی و فروش می باشد تا با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و علم مدیریت روابط با مشتریان محصولات و خدمات تراز اول ارایه نماید.
بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای مجموعه توس الکتریک تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است .

تولید محصولات روشنایی و الکتریکی : تولید محصولاتی چون انواع لامپ و چراغهای ال ای دی در مدلها و توانهای مختلف، انواع پروژکتور، چراغهای سقفی سنسور دار
تولید چراغ های خطی ( لینیر ها ) در عرض های متفاوت

تولید کننده چراغ های دکوراتیو و نورهای نمای ساختمان

واردات و صادرات: واردات انواع محصولات در زمینه فعالیت مجموعه، مواد اولیه و ماشین آلات و نیز امور مربوط به صادرات محصولات شرکت توس الکتریک باتیس به کشورهای مختلف به ویژه کشورهای همسایه و آسیای میانه

آدرس: تهران، خیابان پانزده خرداد غربی، کوچه چترچی، پلاک ۱۴

چون کیفیت مهم است وجه تمایز گارانتی طولانی تر نسبت به رقبا و کیفیت

شماره تماس :
۹۱۰۷۰۶۲۷ داخلی ۲۰۸

www.tooselectric-co.com

instagram.com/tooselectric

ارسال نظر

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر خود را ارسال کنید.

    تبلیغات ویژه

    • Ad 1
    • Ad 2
    • Ad 3
    • Ad 4