سیستم بازاریابی

دسته‌بندی نشده ۱۴۰۰/۱۲/۱۱

یکی از بخش‌های سه گانه مهم در نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتریان (نرم افزار crm)، بخش بازاریابی (Marketing) در نظر گرفته شده است. مسئولیت اصلی رشد سودآوری در هر سازمانی با بخش بازاریابی است که این هدف از طرق مختلف حاصل می‌شود.
راهکارهای بازاریابی سامانه‌های مدیریت در راستای ایجاد بستری سیستمی جهت دستیابی به اهداف بازاریابی سازمان ارائه می‌گردد. در این راهکارها مواردی همچون بخش بندی بازار بر اساس شاخص‌های مورد نظر سازمان، رتبه‌بندی و امتیازدهی مشتریان، طرح‌ریزی و مدیریت کمپین‌های بازاریابی و دریافت پاسخ‌ها و بازخوردهای هر کمپین جهت سنجش اثربخشی اقدامات بازاریابی سازمان مورد توجه قرار می‌گیرند.
نرم افزار بازاریابی سامانه‌های مدیریت از طریق یکپارچگی کاملی که با کانال‌های ارتباطی سازمان دارد، امکان انجام کمپین‌های بازاریابی را از کانال‌های ارتباطی مختلف سازمان فراهم می‌کند. ماهیت کسب‌وکار، بازار هدف، مشتریان و سیاست‌های بازاریابی سازمان به صورت مستقیم بر روی روش‌ها و نیازهای سیستمی سازمان و در نتیجه بر روی راهکار بازاریابی سازمان اثر می‌گذارد. راهکارهای بازاریابی سامانه‌های مدیریت جهت دستیابی به اهداف بازاریابی سازمان‌ها و منطبق بر نیاز آن‌ها ارائه می‌گردند.

CRM عملیاتی- سیستم بازاریابی
در نرم افزار بازاریابی شرکت سامانه‌های مدیریت می‌توان از صفر تا صد اجرای کمپین‌ها را انجام داده و برای بعد از اجرا نیز محاسبه ROI را داشت. ثبت انواع کمپین‌های بازاریابی مانند بازاریابی ایمیلی، شرکت در نمایشگاه‌ها، انواع تبلیغات، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی مستقیم و … در سیستم بازاریابی ممکن خواهد بود. از طرفی به وسیله بهره‌گیری از لیست‌های بازاریابی پویا و ایستا می‌توان کمپین‌ها را برای بخش خاصی از مشتریان یا بازار اجرا نمود و بازخورد آن‌ها را دریافت کرد.

بانک مشتری یک بانک موفق و پر از اتفاق خوب
هدف بانک مشتری رونق شماست
منتظر شما هستیم.

مشاوره تلفنی حتی خارج از ساعات اداری:
☎۰۹۱۹۲۱۴۵۲۴۳

کلمات کلیدی آگهی: بدون برچسب

ارسال نظر

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر خود را ارسال کنید.

    تبلیغات ویژه

    • Ad 1
    • Ad 2
    • Ad 3
    • Ad 4